• در این بازه ی زمانی ، دوره ای برای ثبت نام وجود ندارد. لطفا بعدا مراجعه نمایید

 • قبل از ثبت نام به دقت بخوانید

  در برنامه مورد نظر ثبت نام نمایید.، در صورت تکمیل ثبت نام جمله: ثبت نام با موفقیت انجام شد را مشاهده خواهید نمود شماره کارت در سایت آموزش مداوم قابل دسترسی است.
  لینک و اطلاعات ورود به وبینار برای شما ایمیل خواهد شد. نام کاربری آدرس ایمیل و گذرواژه کد ملی شماست ؛ بنابر این موارد خواسته شده در فرم ثبت نام را به صورت دقیق وارد نمایید.
  *در پلتفرم برگزاری، امکان ضبط فیلم و صوت وجود ندارد لذاپس از پایان جلسه فایل صوتی یا تصویری برای اینکه در اختیارشرکت کنندگان قرار گیرد، موجود نیست.

  اختصاص امتیاز بازآموزی برای برنامه هایی که کد آموزش مداوم داشته و امتیار بازآموزی برای آنها اعلام شده :
  شرکت کنندگانی که می خواهند امتیاز بازآموزی وبینار را اخذ کنند ؛ لازم است پس از ثبت نام در سایت انجمن به سامانه ی آموزش مداوم به نشانی https://www.ircme.ir مراجعه و در وبینار مربوطه در این سامانه هم ثبت نام نمایند.همچنین می بایست در آزمون پایانی وبینار که از طریق اپلیکشن سامانه بازآموزی ( دانلود از این نشانی https://cmequiz.ir/app    انجام می شود، شرکت نمایند.شما فرصت دارید تا 72 ساعت پس از پایان کلاس، آزمون بدهید . همچنین در هر آزمون تا 3 بار می توانید شرکت کنید.بر اساس قوانین دفتر آموزش مداوم؛ امتیاز در صورتی تایید می گردد که در وبینار حضور داشته و آزمون پایانی را گذرانده باشید.

  امتیاز شما از روز بعد از برگزاری کارگاه بمدت 20 روز مهلت ثبت دارد، لطفا درصورتی که بعد از 10 روز امتیاز شما ثبت نشده بود با انجمن تماس بگیرید.

اخبار و تازه ها
سمینار ها و همایش ها
نمایشگاه ها
کارگاه های آموزشی
طرح ها و برنامه ها

دکتر ربابه شیخ الاسلام

رئیس انجمن