سمینار ها و همایش ها دوشنبه 12 بهمن 1394 ساعت 11:7

"دومین همایش ملی بهداشت و ایمنی مواد غذایی"

"دومین همایش ملی بهداشت و ایمنی مواد غذایی" توسط انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران و سازمان غذا و دارو

 "دومین همایش ملی بهداشت و ایمنی مواد غذایی" توسط انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران و سازمان غذا و دارو در تاریخ 4 و 5 اسفند ماه 1394 در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
از همه سروران گرامی دعوت می شود در صورت تمایل مقالات ارزشمند خود را حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه 1394 به دبیرخانه این همایش ارسال کرده و با شرکت در این همایش موجبات افزایش غنای علمی این همایش را فراهم آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محورهای همایش، لطفا فایل پیوست را ملاحظه فرمایید.
 
نشانی دبیرخانه دائمی: تهران- خیابان پورسینا- دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران- ساختمان سبز- طبقه پنجم شرقی
تلفن تماس: 42933016-09211270790
نمابر: 88950188
ایمیل: snfsh94@gmail.com
 
 

منبع: 
تعداد بازدید :  12903
نوشته شده توسط: مدیر سیستم
کلمات کلیدی: 


اخبار و تازه ها
اطلاعیه ها
آگهی های استخدام
سمینار ها و همایش ها
نمایشگاه ها
کارگاه های آموزشی
طرح ها و برنامه ها
News

خانم دکتر ربابه شیخ الاسلام

سمت خانم دکتر ربابه شیخ الاسلام
آبشار اخلمد از آبشارهای استان خراسان رضوی، شمال شرقی ایران در شهرستان چناران در ۸۵ کیلومتری شمال غرب مشهد و ۱۵ کیلومتری چناران رو به کوه‌های بینالود و در دو کیلومتری روستای اخلمد قرار دارد. این آبشار از دو آبشار بلند کنار هم تشکیل شده‌است که هر کدام بالای ۸۵ متر ارتفاع دارند. آبشار اخلمد از آبشارهای استان خراسان رضوی، شمال شرقی ایران در شهرستان چناران در ۸۵ کیلومتری شمال غرب مشهد و ۱۵ کیلومتری چناران رو به کوه‌های بینالود و در دو کیلومتری روستای اخلمد قرار دارد. این آبشار از دو آبشار بلند کنار هم تشکیل شده‌است که هر کدام بالای ۸۵ متر ارتفاع دارند. اخلمد که از گردشگاه‌های طبیعی اطراف مشهد بوده و قدمتی چند هزار ساله دارد، در دره‌ای در میان کوه بینالود واقع شده‌است که در ابتدای دره، انواع گل‌ها و گیاهان زیبا و درختان انبوه به همراه باغ‌های فراوان میوه به چشم می‌خورد و پس از طی مسیری آبشار اول که دارای ۲۳ متر ارتفاع است مشاهده شده و با گذر از میان این آبشار و در یک کیلومتری آن، آبشار اصلی اخلمد با ارتفاعی در حدود ۸۵ متر مشاهده می‌شود و آبشار سوم و چهارم نیز در بالای این آبشارها قرار دارد.