انتخاب زبان : English  |  فارسی
اخبار و اطلاعیه ها
همایش علمی دانشجویان تغذیه  -  سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 11:25
 • به اطلاع متقاضیان محترم می رساند برنامه های آموزشی انجمن تا اطلاع ثانوی به صورت  وبینار و در فضای مجازی برگزار می گردد.

  ثبت نام برای شرکت در وبینار:

  برای شرکت در برنامه ها باید از طریق فرم زیر ؛ در برنامه ارائه شده ثبت نام نمایید.به این منظور به هر طریقی که هزینه کارگاه را به شماره کارت بانکی  6219861036872066  به نام ربابه شیخ الاسلام و علی پزشکی واریز نمودید نسبت به بارگزاری تصویر فیش واریزی اقدام نمایید ، در صورت تکمیل ثبت نام جمله : ثبت نام با موفقیت انجام شد را مشاهده خواهید نمود.

       لینک ورود به وبینار ، نام کاربری و گذرواژه ؛ یک روز قبل از برگزاری برنامه برای شما ایمیل خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام را به صورت دقیق وارد نمایید.

   

  اختصاص امتیاز بازآموزی وبینار:


  شرکت کنندگانی که می خواهند امتیاز بازآموزی وبینار را اخذ کنند ؛ لازم است پس از ثبت نام در سایت انجمن  در تاریخی که در ایمیل ارسالی اعلام می شود؛ به سامانه ی آموزش مداوم به نشانی https://www.ircme.ir  مراجعه و در وبینار مربوطه در این سامانه هم ثبت نام نمایند .
  همچنین می بایست در آزمون پایانی وبینار که از طریق اپلیکشن سامانه بازآموزی ( دانلود از این نشانی: https://cafebazaar.ir/app/ir.cmequiz.app ) انجام می شود، شرکت نمایند. شما فرصت دارید تا 48 ساعت پس از پایان کلاس، آزمون بدهید . همچنین در هر آزمون تا 3 بار می توانید شرکت کنید. 

       بر اساس قوانین دفتر آموزش مداوم ؛ امتیاز در صورتی تایید می گردد که در وبینار حضور داشته و آزمون پایانی را گذرانده باشید.امتیازات شما از روز بعد از برگزاری کارگاه بمدت 10 روز مهلت ثبت دارد، لطفا درصورتیکه بعد از 7 روز امتیاز شما ثبت نشده بود با انجمن تماس بگیرید.
   


 • تداخل غذا و دارو 99710
  شروع دوره از تاریخ : 1399/07/10   تا   1399/07/10
  مدرس : آقای دکتر آریو موحدی
  ظرفیت باقیمانده ثبت نام : 98
  هزینه ثبت نام : 1000000ریال
 • بازديد امروز : 100 نفر
  کاربران آنلاین : 0 نفر
  کاربران مهمان : 11 نفر
لینک های مفید واحد های سازمانی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما
تهران شهرک غرب خیابان فرحزادی خیابان ارغوان غربی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی ایران ساختمان ریاست دفتر انجمن علمی
تلفن تماس : 2126743753 (+98)
پست الکترونیک : Info@fnaha.ir
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران
طراحی پورتال ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق