انتخاب زبان : English  |  فارسی
اخبار و اطلاعیه ها
پیام تشکر دبیر علمی همایش دانشجویان تغذیه  -  چهار شنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 10:1
همایش علمی دانشجویان تغذیه  -  سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 11:25
اطلاعیه ها دوشنبه 30 شهریور 1394 ساعت 13:23

آغاز اقدامات برای تشکیل شعبه های استانی

به استحضار می رساند انجمن علمی درصدد تاسیس شعبه های استانی است تا با اتکای به آن ها به عنوان بازوهای خود به اجرای برنامه های پیش رو در سطح کشور بپردازد.

اعضای محترم انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران
با سلام
به استحضار می رساند انجمن علمی درصدد تاسیس شعبه های استانی است تا با اتکای به آن ها به عنوان بازوهای خود به اجرای برنامه های پیش رو در سطح کشور بپردازد. اساسنامه، شرح وظایف و حدود اختیارات با توجه به اساسنامه اصلی که در سایت وجود دارد به صورت موجزتر در هیئت مدیره در دست تدوین است و به زودی اعلام می گردد. برای تشکیل شعب استانی ابتدا باید اعضای انجمن علمی هر استان همدیگر را بشناسند تا بعد بتوانند از بین خود افراد با انگیزه و موثر را برای عضویت در هیات مدیره استان خود انتخاب نمایند بدین منظور پیرو این اطلاعیه ایمیلی به همه اعضای انجمن هر استان ارسال می گردد تا مقدمات شناسایی و ملاقات اعضای استانی در حد امکان برقرار شود.
لطفا کسانی که علاقه مند به همکاری برای اجرای مراحل مقدماتی هستند و می توانند وقت کافی برای این منظور اختصاص دهند آمادگی خود را در پاسخ به این ایمیل با ذکر نام و نام خانوادگی، درجه تحصیلی، استان محل اقامت و شماره تماس اعلام فرمایند تا هماهنگی های لازم از طریق دفتر انجمن با آن ها صورت پذیرد.
همچنین امیدواریم انتخابات دور بعدی هیئت مدیره اصلی که در سال 95 برگزار می شود به کمک همین گروه ها به طریق استانی برگزار گردیده و در نهایت هیئت مدیره ای که نماینده اعضای سراسر کشور باشد برگزیده شوند.
دکتر ربابه شیخ الاسلام

منبع:   تعداد بازدید : 4410 نوشته شده توسط: مدیر سیستم

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید واحد های سازمانی تماس با ما
تهران شهرک غرب خیابان فرحزادی خیابان ارغوان غربی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی ایران ساختمان ریاست دفتر انجمن علمی
تلفن تماس : 9392444826 (+98)
پست الکترونیک : Info@fnaha.ir
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران
طراحی پورتال ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق