انتخاب زبان : English  |  فارسی
اخبار و اطلاعیه ها
همایش علمی دانشجویان تغذیه  -  سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 11:25
اخبار و تازه ها چهار شنبه 31 تیر 1394 ساعت 21:25

نامه به اعضاي محترم انجمن

ورودتان را به جمع اعضای انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران تبریک میگویم و امیدوارم بتوانیم با همکاری و همراهی صمیمانه و بالا بردن توان علمی خود اعتبار تغذیه و از آن طریق اثر گزاریمان را در کشور بالا ببریم.

به نام خدا
قطره دریاست اگر با دریاست              ورنه او قطره و دریا دریاست
همکاران خوب انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران


ورودتان را به جمع اعضای انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران تبریک میگویم و امیدوارم بتوانیم با همکاری و همراهی صمیمانه و بالا بردن توان علمی خود اعتبار تغذیه و از آن طریق اثر گزاریمان را در کشور بالا ببریم.
همانطور که میدانید فعلا این انجمن علمی تنها انجمنی ست که با بخش آموزش وزارت بهداشت هماهنگ شده و دارای این اجازه است که بتواند با برگزاری کارگاههای آموزشی امتیاز باز آموزی به همکاران بدهد و به همین دلیل ما برای ابتدای سال جاری، اول تلاش کردیم با ثبت نام رایگان ،شما را در یک گروه علمی دور هم بیاوریم و برای ارتقای آموزش ها تلاش کنیم و دوم اینکه یک نظر سنجی نیز انجام شد تا ببینیم شما به چه دوره هایی نیاز دارید.
انجمن علمی بطور مرتب دوره هایی را برگزار می کند که شما از طریق همین سایت مطلع خواهید شد و می توانید از طریق ثبت نام در دورها شرکت کنید.
شما مي دانيد كه ما برای احقاق حق تغذیه شناسان کشور در همه ابعاد نیاز به یک تشکل قوی داریم و اگر سازمان هاي مرتبط با سلامت به اهميت تغذيه و نقش آن در پيشگيري از بيماري ها و كاهش بار سنگين درمان پي مي بردند، با حمايت از تشكيل انجمن ها كار جمعي ما را تسهيل مي كردند .
اگر ما بخواهيم با قدرت بيشتر تنگنا هايي موجود در عرصه هاي كار و اشتغال را حل كنيم و جايگاه كارشناسان تغذيه را در نظام سلامت كشور تعيين و تعريف كنيم . نياز داريم گروه مان را قوي تر كنيم ما ثبت نام را در سال گذشته رایگان کردیم تا بتوانیم از این راه امکان برقراری ارتباط را فراهم کنیم و یک پیام دیگر نیز در این اقدام وجود داشت ( ما به همکاری و همفکری هم احتیاج داریم و نمی خواهیم هزینه ثبت نام از ایجاد یک تشکل علمی جلوگیری کند ). ولی شخصا انتظار داشتم بیش از این ثبت نام داشته باشیم اگر چه تا این تاریخ در انجمن علمی شما،حدود 500 نفر عضو شده اند كه جاي خوشحالي است ولی تا پوشش حد اقل 2000 نفری راه درازی داریم.
در حال حاضر جای بسیاری از دوستان هم رشته ای یا سایر رشته های مرتبط با غذا و تغذیه که در بخش ها و مراکز مختلف کشور در زمینه های متنوع این دانش فعالیت و خدمت می کنند در بین ما خالی است. برای ایجاد جریان در تمام بخش هایی که به نوعی درغذا و تغذیه مردم نقش دارند؛ به همکاری همه ی این نیروها نیاز داريم . در شرایط فعلی یکی از کمک هایی که شما می توانید به شکل دادن این تلاش بکنید معرفی انجمن به دوستانی است که در این بخش ها می شناسید .آنها را برای پیوستن به انجمن علمي تشویق کنید.


انجمن از هیچ بخش دولتی و غیر دولتی حمايت مالي دريافت نمي كند و تنها محل در آمد از ثبت نام و برگزاری دورهاي آموزشی است كه اغلب هزينه ها را تامين نمي كند ، و بنابراين نيازمند همكاري هاي داوطلبانه شما با انجمن هستيم .
و آخر اینکه برای شناسایی بیشتر همدیگر و تخمینی از علاقمندی شما به کار گروهی مان یک سوال مطرح میکنم و منتظر جواب هستم : هزینه تهیه کارت های شما عزیزان و پست آن را چه کسی باید به عهده بگیرد ؟

 
با احترام
دکتر ربابه شیخ الاسلام
رييس انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران

 

منبع: انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران  تعداد بازدید : 3989 نوشته شده توسط: مدیر سیستم

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید واحد های سازمانی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما
تهران شهرک غرب خیابان فرحزادی خیابان ارغوان غربی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی ایران ساختمان ریاست دفتر انجمن علمی
تلفن تماس : 2126743753 (+98)
پست الکترونیک : Info@fnaha.ir
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران
طراحی پورتال ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق