انتخاب زبان : English  |  فارسی
اخبار و اطلاعیه ها
تقویم برگزاری وبینارها در سال 99 -  شنبه 27 دی 1399 ساعت 11:52
همایش علمی دانشجویان تغذیه  -  سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 11:25
سمینار ها و همایش ها سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 11:25

همایش علمی دانشجویان تغذیه

انجمن علمي غذا و تغذيه حامي سلامت ايران و واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي در نظر دارند تا همايشي دانشجويي را براي دانشجويان تغذيه برگزار نمايند.

انجمن علمي غذا و تغذيه حامي سلامت ايران و واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي در نظر دارند در تاریخ 28 و 29 اردیبهشت 1395 همايشي دانشجويي را براي دانشجويان تغذيه برگزار نمايند. با وجود گذر ساليان بسيار از برگزاري كنگره ملي و بين المللي تغذيه ايران كه به صورت دوسالانه برگزار مي‌گردند، جاي خالي همايشي در سطح دانشجويي با كيفيت و استانداردهاي بالا به منظور تقويت انگيزه دانشجويان رشته علوم تغذيه و استفاده بهينه از كارهاي ايشان، محسوس بوده است. لذا به منظور پر نمودن اين خلاء تصميم بر آن شده است تا به همت همه عزيزان در دانشگاههاي علوم پزشكي كشور به ميزباني واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي همايش فوق را برگزار نمائيم. 
 
برخي از مراكز تحقيقاتي و دانشگاهي كشور (انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی، دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، اروميه، اصفهان، مركز تحقيقات بيماريهاي غيرواگير دانشگاه علوم پزشكي اصفهان، مركز تحقيقات رشد و نمو كودكان،...) نيز از همايش فوق استقبال نموده و اعلام آمادگي نموده‌اند كه جاي قدرداني دارد. كميته علمي همايش متشكل از اعضاي اكثر دانشگاههاي علوم پزشكي كشور بوده و سعي برآن شده است تا از توان علمي همه همكاران عزيز به نحو احسن استفاده گردد. اصل مقالات پذيرفته شده نيز در مجله الكترونيكي «نو پژوه» منتشر خواهد گرديد. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محورهای همایش، نحوه ارسال مقاله و جزئیات دیگر از یکی از سه طریق زیر اقدام نمایید:
به سایت رسمی همایش به آدرس http://med.srbiau.ac.ir مراجعه نمایید.
به کانال رسمی تلگرام  این همایش http://telegram.me/sns1395 بپیوندید. 
با آدرس ایمیل snsn94@email.com مکاتبه نمایید.


منبع:   تعداد بازدید : 14542 نوشته شده توسط: مدیر سیستم

کلمات کلیدی: 


بازگشت

لینک های مفید واحد های سازمانی نماد اعتماد الکترونیکی تماس با ما
تهران شهرک غرب خیابان فرحزادی خیابان ارغوان غربی انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی ایران ساختمان ریاست دفتر انجمن علمی
تلفن تماس : 2126743753 (+98)
پست الکترونیک : Info@fnaha.ir
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران
طراحی پورتال ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت از شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق