سامانه صدور کارت عضویت مجازی 

خوش آمدید

قبل از تکمیل فرم ثبت نام به موارد زیر توجه فرمایید:
1- کارت برای کسانی صادر می شود که عضو انجمن باشند یعنی برای عضویت ثبت نام کرده باشند. چون امکان بازگرداندن وجه واریزی وجود ندارد خواهشمندیم حتما به این مورد توجه کنید.
2- مشخصاتی که در فرم ثبت نام وارد می کنید (نام و نام خانوادگی به فارسی ) عینا در کارت شما به عنوان مشخصات عضو درج می شود.همچنین تایید عضویت شما بر اساس شماره ملی تان صورت می گیرد و پیامک دریافت کارت به شماره موبایل وارد شده ارسال می شود؛ لذا موارد خواسته شده را با دقت و بدون اشتباه تکمیل کنید و در صورتی که دریافت پیامک را در موبایلتان غیرفعال کرده اید برای دریافت پیامک آن را فعال نمایید.

همچنین به این موارد توجه نمایید:

  • عکس پرسنلی را با حداکثر حجم 300 کیلو بایت و کیفیت خوب در فرم آپلود نموده و سپس ارسال نمایید.    نمونه عکس قابل قبول برای اینکه عکس شما در کارت درست دیده شود 

  • تصویر فیش واریزی به مبلغ 3000 تومان را ازهر طریقی به کارت شماره 6219861036872066 بنام علی پزشکی - ربابه شیخ الاسلام در بانک سامان واریز نموده اید ، در فرم آپلود نموده و ارسال نمایید.

  • در صورتی که فرم را به درستی تکمیل نموده باشید پیغام با موفقیت ارسال گردید را دریافت می نمایید.

  • صدور کارت منوط به تایید عضویت شما در انجمن می باشد. لذا صدور آن بین 3 تا 7  روز کاری طول می کشد.

  •  پس از تایید عضویت و مشخصات؛ لینک دریافت کارت صادر شده،از طریق ارسال پیامک  به  شماره موبایل  وارد شده در فرم اطلاع رسانی می گردد و شما می توانید کارت  خود را از طریق لینک دریافت فرمایید.

  • کارتها شامل QRcode  هستند که اصالت  و اعتبار آن را تایید می کند.